Hana Zapletalová

V EMS tréninku vidím komplexnost, kdy v jednoduchých cvicích má trénink účinky nejen na svalech, ale rovněž účinky kosmetické, zdravotní a psychické.
Od dětství mám ráda jakýkoliv druh pohybu. Baví mě téměř všechny sportovní aktivity. Jezdím na koni, závodila jsem v disciplíně spřežení. Hraji golf, tenis, v zimě lyžuji.
V roce 2007 jsem se seznámila s HEAT Programem, kterému se od té doby věnuji. Dosáhla jsem jako instruktor levelu IV. V souvislosti s dalším rozvojem sportovních aktivit jsem se stala instruktorem TRX, Nordic Walking a instruktorem kondičního běhu.
Image
Image
Image
Image

Libor Křesťan

S EMS jsem se poprvé setkal v létě 2017. Jeho podstata a účinky mě naprosto nadchly zejména v kombinaci s ostatními sporty, kterým se věnuji. Jakýkoliv aktivní druh sportu je do jisté míry jednostranný a způsobuje dysbalance. V dnešní uspěchané době nabízí EMS trénink řešení nejen těchto problémů, ale také dosáhnout v poměrně krátké době svých vysněných cílů.

Jako kluk jsem bydlel pár metrů od golfového hřiště v Šilheřovicích. S kamarády ze sousedství jsem chodil potají zkoušet první odpaly. Kluci postupně přešli k fotbalu a jiným sportům, ale já zůstal u golfu.S tím "opravdovým" jsem začal již v roce 1988. Od roku 2005 jsem členem PGA (Profesionální golfové asociace), kde jsem dosáhl kvalifikace Golf Professional závěrečnou zkouškou složenou v roce 2007.
Jsem trenérem licence "B" studiem FTVS (Fakulty tělesné výchovy a sportu) Karlovy Univerzity v Praze. Jako profesionál nabízím své zkušenosti coby golfový trenér, a to nejen pokročilým golfistům, ale i začátečníkům. Své know-how předávám golfuchtivým dětem i dospělým. Golfové základy vysvětluji svým žákům trpělivě, s citem a rád.
Od listopadu 2014 působím rovněž jako HEAT Program instruktor. Jedná se o inteligentní aerobní cvičení, jehož základem je nejpřirozenější pohyb člověka - chůze. Postupným vzděláváním jsem dosáhl levelu III. Od roku 2017 jsem školitelem kondiční chůze se specializací HEAT Program.
Rád předávám své vědomosti a zkušenosti lidem, kteří mají zájem se dále rozvíjet a posouvat stejně jako já.